Novinky a akce

Dodáváme také dýhované jídelní stoly. U nás si můžete stůl nakonfigurovat dle přání, například dvoubarevné provedení, případně různé velikosti a druhy materiálů.
Tvoříme vybavení do interiérů na míru, nejraději z masivu a s nečekanými požadavky jako například shoz prádla integrovaný do stolové desky vestavěného stolu.

21. - 27. května mne můžete navštívit na výstavě Praguedesignweek. Budu prezentovat hlavně svá svítidla SweetiTo
Věnujeme se také využívání starých převážně dýhovaných nábytkových kusů k tvorbě nového nábytku, tzn. vyrábíme také recyklované výrobky.

 


Provádíme také renovace starších kuchyní, kdy můžeme zanechat část původní konstrukce a vyměnit jen dvířka s pracovní deskou, nebo lze vyměnit celé nepotřebné skříňky za nové funkčnější typy typy
Tento způsob ve většině případů dokáže ušetřit a zároveň šetříte meteriálové zdroje, kdy nevyhazujete ještě dobře fungující části.


Máme k dispozici krásné dubem dýhované dveře vhodné k vestavěné skříni. Křídel je 6ks a v případě zájmu je samozřejmě možné vytvořit nové dveře dle Vašeho prostoru.
dvere01072013135

Stavba zahradního domku již je u svého konce a majitelé si mohou užívat útulného interiéru s krásným výhledem do okolního prostředí.
interier2 p1090634  chata-celek

Nyní pracujeme na originálním zahradním domku jenž bude usazen do jedné stráně s krásným výhledem na údolí malé říčky
model


[tblock title="U drobných předmětů (stojany) si u nás můžete nechat vygravírovat iniciály, nebo logo Vaší společnosti pro získání originálních dárků, či reklamních předmětů."/]


U nás si můžete také vybrat z nabídky interiérových dveří od firmy CaG. Dveře jsou nabízeny v široké škále dekorů a provedení, přičemž je možná také individualizace. 
dveře CAG
Díky spoluprácí s firmou Paletky nabízíme postel vyráběnou z exotických dřevin (převážně mahagon) pocházejících z palet. Rošt je lamelový
postel Afrika

Zahradní nábytek vytvořený ve spolupráci se studiem Paletky.
Materiálem jsou latě získané z palet exotických dřevin povrchově upravených přírodním venkovním olejem.

zahradní kruhový stolekzahradní kruh

zahradní nábytek palety