Novinky a akce

[contact tel=“+420777150924″ email=“cervenka.josef@gmail.com“ /]

Atypické masivní skříně

Koupelnovou skříň z hevey jsme navrhovali ve spolupráci se zákazníkem, požadavek byl aby poskytovala dostatek úložného prostoru, dostatečnou plochu pro dvě umyvadla a zároveň do ní mohla být umístěna pračka.

Celá konstrukce je z masivní hevey (kaučukovníku) povrchově upraveného přírodním olejem.

koupelnova skrinka

 

Dýhované stoly

Tyto stoly s detailem ve formě spojky nohou a desky z broušené nerezové oceli jsme schopni dodávat i v menších sériích, např. do hotelů, či restaurací.

Cena je závislá na celkových rozměrech, druhu dýhy a typu nohou. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

 

Výstava

12. – 15.12. 2019 výstava czechdesignweek

dekorativní nástěnné svítidlo ve kMEN

Budu se těšit na setkání

Kuchyně

navrhneme a dodáme kuchyň přesně pro Váš prostor. Máme zkušenosti také s masivními dvířky, které dodají Vaší kuchyni na jedinečnosti

 

  • Vyrábíme také zakázkové jídelní stoly z masivních a dýhovaných materiálů. U nás si můžete stůl nakonfigurovat dle přání, například dvoubarevné provedení, případně různé velikosti a druhy materiálů.

 

  • Tvoříme vybavení do interiérů na míru, nejraději z masivu a s nečekanými požadavky jako například shoz prádla integrovaný do stolové desky vestavěného stolu.

  • 21. – 27. května 2018 mne můžete navštívit na výstavě Praguedesignweek. Budu prezentovat hlavně svá svítidla SweetiTo

 

  • Věnujeme se také využívání starých dýhovaných nábytkových kusů k tvorbě nového nábytku. Většinou využívám staré peřiňáky, nebo postele.
  • tzn. vyrábíme také recyklované výrobky. 

 

  • zanechat část původní konstrukce a vyměnit jen dvířka s pracovní deskou, nebo lze vyměnit celé nevyhovující skříňky za nové funkčnější typy.
  • Tento způsob ve většině případů dokáže ušetřit a zároveň šetříte materiálové zdroje, kdy nevyhazujete ještě dobře fungující části nábytku.

 

  • Pro vestavěné skříně máme k dispozici krásné dubem dýhované dveře. skladem je 6ks křídel a v případě zájmu je samozřejmě možné vytvořit nové dveře dle Vašeho prostoru.

dvere01072013135

 

  • Stavba zahradního domku již je u svého konce a majitelé si mohou užívat útulného interiéru s krásným výhledem do okolního prostředí.  chata-celek interier2p1090634
  • Nyní pracujeme na originálním zahradním domku jenž bude usazen do jedné stráně s krásným výhledem na údolí malé říčky model


[tblock title="U drobných předmětů (stojany) si u nás můžete nechat vygravírovat iniciály, nebo logo Vaší společnosti pro získání originálních dárků, či reklamních předmětů."/]


U nás si můžete také vybrat z nabídky interiérových dveří od firmy CaG. Dveře jsou nabízeny v široké škále dekorů a provedení, přičemž je možná také individualizace. 
dveře CAG
Díky spoluprácí s firmou Paletky nabízíme postel vyráběnou z exotických dřevin (převážně mahagon) pocházejících z palet. Rošt je lamelový
postel Afrika

Zahradní nábytek vytvořený ve spolupráci se studiem Paletky.
Materiálem jsou latě získané z palet exotických dřevin povrchově upravených přírodním venkovním olejem.

zahradní kruhový stolekzahradní kruh

zahradní nábytek palety

 

Napsat komentář